Kancelářský nábytek, kancelářské židle, kancelářské vybavení
Individuální poptávka

Návrh realizace zdarma

Zaměříme prostory a bezplatně vytvoříme 3D architektonický návrh.

Rychlá dodací lhůta

Základní řady máme skladem, u většiny ostatních garantujeme maximální dodací lhůtu 2-3 týdny.

Likvidace starého vybavení

Rádi vám ušetříme práci, proto starý nábytek odkoupíme a případně i zlikvidujeme.

Showroom v Praze

Přijďte se na nábytek podívat do našeho showroomu.

Produkty

Klasický kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek OGI

Klasický kancelářský nábytek

Klasický kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek OGI

Nabízíme široký výběr standardního kancelářského nábytku. Hlavními benefity tohoto nábytku jsou nízká cena, ale zároveň vysoká kvalita. Vybrat si u nás můžete z několika řad. Tyto řady se liší v několika aspektech, mimo jiné v závislosti na zamýšleném způsobu využití daného nábytku. Umístit je lze do open space, manažerských kanceláří i do domácích pracoven. Veškeré naše vybavení kanceláře je moderní, na výběr máme kancelářské skříně, sestavy i stoly.

Součástí naší nabídky jsou také výškově nastavitelné stoly, tzv. polohovací stoly, které umožňují přizpůsobit jejich výšku vašim potřebám na míru.

Více
Designový kancelářský nábytek - Manažerský nábytek STATUS

Designový kancelářský nábytek

Designový kancelářský nábytek - Manažerský nábytek STATUS

Hledáte-li do vaší kanceláře nábytek s nadčasovým a mimořádným designem, věříme, že z naší nabídky si vyberete. Luxusního nádechu vaší kanceláře docílíte zejména kvalitním nábytkem s nadčasovým vzhledem.

Kancelářské stoly a další vybavení kanceláře můžete vybírat z mnoha designových řad, například MITO, QUANDO, SIRIO, WING, TORIS, ARIO či NEVADA.

Více
Recepční pulty a stoly - Recepční stoly LINEA

Recepční pulty a stoly

Recepční pulty a stoly - Recepční stoly LINEA

Prvotní dojem při vstupu do vašich kancelářských prostor dělá pro návštěvníka zejména recepce a její okolí. Nabízíme designové i cenově dostupné recepční pulty do větších hal i do malých místností, záleží jen na tom, jaký typ kancelářského nábytku si u nás pro vaši recepci vyberete.

Od jednoduchých a cenově dostupných recepcí až po nadstandardní i atypické varianty. Základní recepční stoly a pulty máme vždy na skladě.

Více
Klasický kancelářský nábytek - Systém eM

Designové kancelářské židle

Klasický kancelářský nábytek - Systém eM

Výběr té pravé kancelářské židle by se neměl zanedbat. V židli trávíme většinu dne a proto by měla být dostatečně pohodlná a ergonomicky tvarovaná, aby i dlouhé pracovní dny nebyly problém. Pohodlí ale samozřejmě nemusí být na úkor vzhledu. U nás si můžete vybrat z široké nabídky designových židlí, které promění celkový interiér vaší kanceláře. Minimalistická kancelář hned ožije, když přidáte barevné židle. Moderní kancelář zase skvěle doplní další designový kousek. 

Všechny židle si můžete přijít vyzkoušet a prohlédnout na naši prodejnu na Praze 9. Ať už vybíráte židle otočné, na kolečkách, kancelářské nebo do zasedaček, s jejich výběrem vám rádi pomůžeme, a to na prodejně i online. Pokud již nyní víte, které kancelářské židle jsou pro vaši kancelář ty pravé, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku, nechte si zaslat ceník, nebo si židle rovnou vyberte na našem e-shopu

Každá kancelářská židle potřebuje parťáka. Vyberte si u nás i pracovní stůl nebo si nechte kancelář vybavit celou. Rádi vám zdarma připravíme návrh interiéru, stačí zaslat nezávaznou poptávku.

Zde si můžete vybrat:

Židle a křesla na kolečkách

Konferenční židle

Sedací soupravy

Více

Ostatní vybavení do kanceláře

Vybavení kanceláře se neobejde bez doplňků. Lampičky, regály, paravany či akustické panely, to vše si u nás můžete vybrat. Náročnějšího zákazníka jistě uspokojí naše nabídka individuální výroby kancelářského nábytku. Ať už sháníte vybavení do kanceláře či na recepci, jsme tu pro vás.

Více

Akustika

Potřebujete klid a ticho na práci? Akustické panely oprostí vaši kancelář od všech rušivých elementů jako jsou hovory, zvonící telefony nebo hlasité přístroje. Vyberte si kompletní systém akustického řešení a pracujte už jen rychle a efektivně. Nevíte si s výběrem rady? Rádi vám pomůžeme.

Více
Návrh realizace zdarma - Návrh kanceláře zdarma do 3 dnů

Návrh realizace zdarma

Návrh realizace zdarma - Návrh kanceláře zdarma do 3 dnů

Vyhotovené návrhy zašleme zákazníkovi k odsouhlasení, případně připomínkám, které zahrneme do nové varianty návrhu a zároveň připravíme cenovou nabídku. Celý proces je závislý na velikosti a složitosti projektu, obvykle ale návrh připravíme do 3 pracovních dnů.

Více