Nacházíte se: Jak zařídit kancelář -> Šéf mě pověřil výměnou nábytku

Byl(a) jsem pověřen(a) zajistit výměnu nábytku pro svého šéfa: 

Jak postupovat: prohlídneme si jednotlivé řady z nabídky na internetových stránkách nebo si vyžádáme katalogy případně vzorky nábytku. Budeme kontaktovat pracovníka fy Arform a dohodneme se jestli bude pro nás výhodnější jestli nás navštíví a bude jednolivé řady prezentovat, případně mu navrhneme aby nejprve připravil arch. návrh kanceláře, možno i ve dvou variantách na základě našeho zadání. Můžeme rovněž svému šéfovi navrhnout návštěvu prodejny, kde jsou vzorky jednotlivých řad a široké spektrum křesel. Po odsouhlasení arch. návrhu a objednání zboží můžeme využít nabídky na případné bezplatné zapůjčení nábytku. Po uplynutí příslušné dodací lhůty, která odpovídá designu a provedení zvoleného nábytku nám bude dodán a smontován nábytek v přesně dohodnutém termínu tak, aby můj šéf přijel ze služební cesty rovnou do nového.

 Doporučený nábytek: LEXUS, NEVADA, GRAND a další řady (v nabídce je celá škála řad manažerského zaměření s důrazem na ergonomii, design a kvalitu)

V jakékoliv situaci neváháme kontaktovat pracovníka firmy Arform - poradí nám, může nás navštívit a pomoci se zaměřením interiéru nebo doporučením nábytku.

Lexus  Nevada1 SegnoNevada2 Autica Berlin

Rychlý kontakt

Arform s.r.o

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Třebešovská 94

193 00 Praha 9

e-mail: arform@arform.cz

tel: 222 581 577
fax:222 581 577 

mob: 605 256 494

 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění v naší společnosti, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání