Kancelářský nábytek, kancelářské židle, kancelářské vybavení
Individuální poptávka

Rychlá dodací lhůta

Základní řady máme skladem, u většiny ostatních garantujeme maximální dodací lhůtu 2-3 týdny.

Likvidace starého vybavení

Rádi vám ušetříme práci, proto starý nábytek odkoupíme a případně i zlikvidujeme.

Návrh realizace zdarma

Zaměříme prostory a bezplatně vytvoříme 3D architektonický návrh.

Produkty

Klasický kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek HOBIS

Klasický kancelářský nábytek

Klasický kancelářský nábytek - Kancelářský nábytek HOBIS

Nabízíme široký výběr standardního kancelářského nábytku. Hlavními benefity tohoto nábytku jsou nízká cena, ale zároveň vysoká kvalita. Vybrat si u nás můžete z několika řad. Tyto řady se liší v několika aspektech, mimo jiné v závislosti na zamýšleném způsobu využití daného nábytku. Umístit je lze do open space, manažerských kanceláří i do domácích pracoven. Veškeré naše vybavení kanceláře je moderní, na výběr máme kancelářské skříně, sestavy i stoly.

Součástí naší nabídky jsou také výškově nastavitelné stoly, tzv. polohovací stoly, které umožňují přizpůsobit jejich výšku vašim potřebám na míru.

Více
Designový kancelářský nábytek - Moderní kancelářský nábytek CRYSTAL

Designový kancelářský nábytek

Designový kancelářský nábytek - Moderní kancelářský nábytek CRYSTAL

Hledáte-li do vaší kanceláře nábytek s nadčasovým a mimořádným designem, věříme, že z naší nabídky si vyberete. Luxusního nádechu vaší kanceláře docílíte zejména kvalitním nábytkem s nadčasovým vzhledem.

Kancelářské stoly a další vybavení kanceláře můžete vybírat z několika designových řad, například NEVADA, CRYSTAL či MITO.

Více
Recepční a prodejní pulty - Recepční pulty ALPA

Recepční pulty a stoly

Recepční a prodejní pulty - Recepční pulty ALPA

Prvotní dojem při vstupu do vašich kancelářských prostor dělá pro návštěvníka zejména recepce a její okolí. Nabízíme designové i cenově dostupné recepční pulty do větších hal i do malých místností, záleží jen na tom, jaký typ kancelářského nábytku si u nás pro vaši recepci vyberete.

Od jednoduchých a cenově dostupných recepcí až po nadstandardní i atypické varianty. Základní recepční stoly a pulty máme vždy na skladě.

Více

Designové kancelářské židle

   Nabízíme židle do kanceláří, jednacích a zasedacích místností, učeben, ale i třeba do výrobních hal nebo prodejních prostor. Základní typy židlí máme na skladě či vám je dodáme za velmi krátkou dobu. Maximální dodací lhůta je obvykle 2 – 3 týdny.

Nejprodávanější modely si můžete prohlédnout přímo u nás na vzorkovně. Většinu židlí a křesel pak nakoupit přímo na našem eshopu www.zarizeni-kancelari.cz

Rádi Vám také na základě Vašich požadavků připravíme nabídku na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Více
Klasický kancelářský nábytek - Výškově nastavitelné a polohovací stoly

Kancelářské stoly

Klasický kancelářský nábytek - Výškově nastavitelné a polohovací stoly

Kancelářské stoly patří mezi základní vybavení každé kanceláře. Pomůžeme vám vybrat takové, u kterých budou vaši zaměstnanci pracovat rádi a efektivně. V naší nabídce naleznete například bílé kancelářské stoly, stoly z masivu a rohové stoly. Pokud vám žádný z nich nebude vyhovovat, připravíme řešení přesně pro vás na míru. Všechny kancelářské stoly naleznete zde.
Ke všem kancelářským stolům dodáme i vhodné kancelářské kontejnery (na kolečkách nebo přístavné) spolu s dalšími doplňky jako držáky na PC, lampičky, svody na kabely a další doplňky.
Vyberte si ke stolům i pohodlné kancelářské židle nebo si rovnou nechte vybavit kancelář celou. Architektonický návrh připravíme zdarma na míru, aby design kanceláře odpovídal vašemu vkusu i potřebám.

Více

Ostatní vybavení do kanceláře

Vybavení kanceláře se neobejde bez doplňků. Lampičky, regály, paravany či akustické panely, to vše si u nás můžete vybrat. Náročnějšího zákazníka jistě uspokojí naše nabídka individuální výroby kancelářského nábytku. Ať už sháníte vybavení do kanceláře či na recepci, jsme tu pro vás.

Více