Nacházíte se: Profil firmy

Profil firmy


Firma Arform s.r.o. byla založena v roce 1993 a velmi rychle se uplatnila na tuzemském trhu. Zapojila se do vybavování nových objektu firem jako např. Sazka a.s., Česká pošta, Evrobanka, Česká správa sociálního zabezpečení, Coca Cola a další. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu a dalších služeb. Realizovali jsme projekty pro Českou spořitelnu a ČSOB v Moskvě, české velvyslanectví v Německu.

V současné době je běžně dodáván nábytek po celé ČR a na Slovensku. V nabídce je vlastní řada Norton, dále řady Multiform, Wels, Tango Lux a další a exkluzivně nábytek italské firmy Della Rovere. Postupně byla nabídka rozšířena o nábytek Hobis a Kořán. Součástí sortimentu je i nabídka pěti nejvýznamějších tuzemských dodavatelů sedacího nábytku, doplněná o řady firmy Profim. Součástí nabídky je i další doplňkový program, např. skladové regály, sedací soupravy, osvětlovací tělesa atd.

Kancelářský nábytek Arform s.r.o.Kancelářský nábytek Arform s.r.o.Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o. Kancelářský nábytek Arform s.r.o.

Kancelářský nábytek - Akce

 

   Vizualizace zdarma

Vybavení recepce

Nábytek pro hotely a penziony

Klikněte pro seznam zboží

Rychlý kontakt

Arform s.r.o

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Koněvova 41,
130 00 Praha 3

e-mail: arform@arform.cz
tel: 222 581 577
fax:222 581 577 

mob: 605 256 494

 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění v naší společnosti, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání

Partnerské weby

Všechny typy barových židlí naleznete v nabídce AZ TORAL. Altoma je specialistou na garážová vrata HÖRMANN. Nejrůznější kancelářské židle od Arformu.