Nacházíte se: Kvalitní kancelářský nábytek

Kvalita především

Naší snahou je dodávat kvalitní nábytek s maximální zárukou. V poslední době je neustále stupňován tlak na cenu zboží bez ohledu na funkčnost, laciný vzhled a především kvalitu. Obvykle se toto projeví v krátké době po skončení záruky jak u nábytku, tak především u židlí. Už v záruční době se občas projeví drobné závady, které je možno opravit. Vždy však vznikají komplikace, minimálně v době mezi vznikem vady a jejím odstraněním nelze výrobek vhodně používat. Po skončení záruční doby pak opravy přibývají, případně je nutná výměna.

Naše firma se musela tlakům na cenu rovněž přizpůsobit, avšak rádi bychom naše zákazníky vybavovali především kvalitním nábytkem. Proto jsme se rozhodli upozornit na kvalitní nábytek, který máme v nabídce – se zajímavým designem, vysokou funkčností a především maximální kvalitou a odolností s prodlouženou zárukou minimálně 5 let. Nábytek s dlouhou životností je zhotoven z kvalitních materiálů, na nábytku je to síla desky, dostatečně silné a odolné hrany, použité kování je masivní a dlouhodobě funkční. Křesla a židle, přesto, že jsou značně zatěžovány musí odolat každodenní 8-mi (případně i 24) hodinové hodinové zátěži. Jsou proto vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a jejich pohyblivé části jsou dlouhodobě otestovány tak, aby značnou zátěž vydržely. Čalounění křesel a židlí doporučíme s ohledem na zátěž a jejich tzv. otěruvzdornost, která vysoce převyšuje běžné standarty. Řada typů kancelářských židlíudělené certifikáty kvality, včetně německého GS.

V případě, že máte zájem o další informace ohledně kvality nebo máte zájem o některý z těchto produktů, neváhejte nás kontaktovat a my Vám připravíme další materiály pro seznámení a připravíme nabídku z tohoto sortimentu.

Zde jsou nábytkové řady se záruční dobou 5 let:

Norton, Multiform, Lexus

Zde jsou recepce se záruční dobou 5 let:

Zig-Zag, Valde, Organic, Artic Summer, Linea, Zen, Wave, Ovo, ForoVega, Orion, Libra, Terra, Linus, Dorado

Zde je sedací nábytek se záruční dobou 6 let:

Action, Active, Xenon, Xenon Net, Veris, Veris Net, Format, Niko, Perfo III, One, Raya, Raya Net

Zde je konferenční nábytek do kanceláří a recepcí se záruční dobou 6 let:

Vancouver Box, Vancouver Lite, Vancouver Square, Exec sofa, Fan, Hover, Koko, October, Sorriso, Wall in

 


 
       
         
         

Kancelářský nábytek - Akce

 

   Vizualizace zdarma

Vybavení recepce

Nábytek pro hotely a penziony

Klikněte pro seznam zboží

Rychlý kontakt

Arform s.r.o

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Koněvova 41,
130 00 Praha 3

e-mail: arform@arform.cz
tel: 222 581 577
fax:222 581 577 

mob: 605 256 494

 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění v naší společnosti, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání