Nacházíte se: Kolekce UNO+ZERO

Kolekce UNO+ZERO

Della Rovere společně s Karimem Rashidem spolupracují na unikátním projektu.

„UNO+ZERO“ to je kancelářská nábytková kolekce, kterou na světlo světa uvedl mezinárodně uznávaný návrhář a vedoucí osobnost, oddaná navrhování vybavení interiérů, nábytku, lamp a uměleckých předmětů Karim Rashid.

Karim je neskutečně nadaný,zkušený a především všestranný designér spolupracující s klienty zavedených značek. Narodil se v Káhiře v roce 1960, v jeho žilách koluje anglická a africká krev. Během studií pobýval převážně v Londýně a Kanadě, tam také získal bakalářský titul (průmyslový design, 1982). Italský design mu natolik imponoval, že ještě usiloval o postgraduální studium v Itálii. Na rok se usadil ve studiu Rodolfa Bonetta (Milano), kde získával cenné zkušenosti. Dále spolupracoval s KAN Indrustrial Design, kde se po dobu sedmi let podílel na tvorbě speciální kolekce Babel Fashion Collection.

Rasid není jako jiní umělci, je ten kdo udává směr. Jeho práce jsou k vidění v 15 muzeích po celém světě, včetně světově proslulých muzeí moderního umění v New Yorku a San Franciscu, mimoto také vystavuje v mnoha prestižních uměleckých galeriích.

V minulých letech Karim radikálně přeměnil estetickou povahu svých návrhů designu i konzumní společnosti a dnes se jeho jméno pojí s prestižní značkou Della Rovere ve spolupráci na projektu „UNO+ZERO“.

Design, elegance a funkcionalita – tyto aspekty tvoří páteř tohoto projektu, který je charakteristický využitím materiálů s absolutní originalitou v kancelářském nábytkovém průmyslu.

Tuto kolekci presentuje Della Rovere pro rok 2008 jako revoluci v koncepci kancelářského života. Použité prvky z plastů, přirozeně obklopují člověka a pozitivně ovlivňují jeho pohodu v pracovním prostředí.

Uno Uno Zero Zero

Rychlý kontakt

Arform s.r.o

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Koněvova 41,
130 00 Praha 3

e-mail: arform@arform.cz

tel: 222 581 577
fax:222 581 577 

mob: 605 256 494

 

Newsletter

Chcete-li být pravidelně informováni o dění v naší společnosti, přidejte svůj e-mail.

zrušit zasílání